Breaking News
Home / Morigaon / All assam basis night cricket tournament at laharighat

All assam basis night cricket tournament at laharighat

আপোনাৰ ক্ৰিকেট খেলত অংগ্ৰহণ কৰিবলৈ আগ্ৰহ আছে নেকি ? নে আপুনি ক্ৰিকেট খেল চাই ভাল পায় ? যদি আগ্ৰহ আছে তেন্তে আহক লাহৰিঘাটলৈ । মোবাইল ফোন বা টিভিত নহয় , বাস্তৱত চাব পৰিব আকৰ্ষণীয় ক্ৰিকেট খেল । পিছে আজি নহয় , আপোনাক খেল পৰিচালনা সমিতিয়ে নিমন্ত্ৰণ কৰিছে ২১,২২,২৩ তাৰিখে আহিবলৈ । যদি আপুনি খেলত অংশগ্ৰহণ কৰিব বিচাৰে তেন্তে আজিযেই যোগাযোগ কৰক । লগতে লাভ কৰক আকৰ্ষণীয় পুৰস্কাৰ । বিজয়ী দলক নগদ ৫০ হাজাৰ টকাৰ লগতে ট্ৰফী আৰু বিজিত দলক নগদ ৩০ হাজাৰ টকাৰ লগতে ট্ৰফী দিয়া হব বুলি খেল পৰিচালনা সমিতিয়ে জানিব দিয়ে । তিনিচুকীয়া আঞ্চলিক জন সেৱা যুৱ সংঘৰ সৌজন্যত সদৌ অসম ভিত্তিত নৈশ ক্ৰিকেট প্ৰতিযোগিতাত যদি অংগ্ৰহণ কৰে তেন্তে পৰিচালনা সমিতিক মাছুল হিচাপে দিব লাগিব ৩৫০০ টকা । ইচ্ছুক খেলৈ সকলে 7896097973 আৰু 7002337484 নম্বৰত যোগাযোগ কৰিব পাৰিব । পুনৰবাৰ কৈছোঁ 7896097973 আৰু 7002337484 নম্বৰত যোগাযোগ কৰিব পাৰিব আপুনি । মাত্ৰ ৩৫০০ টকাৰ বিনিময়ত লাভ কৰক ৫০ হাজাৰ টকা । নৈপৰীয়াম অঞ্চল তিনিচুকীয়া । সদায় বেজাৰ মনে থকা এইখন গাঁৱৰ ৰাইজক উৎসাহিত কৰিবলৈ আগবাঢ়ি আহিছে তিনিচুকীয়াৰ যুৱ সমাজ ।

About Debrata Pyne

Check Also

প্ৰবল ঠাণ্ডাৰ সুযোগতে লাহৰীঘাটত ডিজিটেল চোৰৰ চাফাই অভিযান

সকলো ঠাইতে দিনক দিনে বৃদ্ধি পাব ধৰিছে ঠাণ্ডাৰ প্ৰকোপ । ৰাতি ঠাণ্ডাৰ প্ৰকোপ অতিকৈ বৃদ্ধি …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *