Breaking News
Home / Political / শ্বচ্ছ ভাৰত অভিযানত নামিল বিটিচিৰ ২ নং গুমা পৰিষদী সমষ্টিৰ বিজেপিৰ প্ৰাৰ্থী নিলেশ্বৰ ৰায়।

শ্বচ্ছ ভাৰত অভিযানত নামিল বিটিচিৰ ২ নং গুমা পৰিষদী সমষ্টিৰ বিজেপিৰ প্ৰাৰ্থী নিলেশ্বৰ ৰায়।

শ্বচ্চ ভাৰত অভিযান ভাৰত চৰকাৰৰ উদ্যেগত চলা এক অভিযান যাৰ উদ্দেশ্য লক্ষ্য ৰাখি দেশখনক চাফ-চিকুণ কৰি ৰখাৰ প্ৰয়োজনীয়তাৰ প্ৰতি জনসাধাৰণৰক সচেতন কৰি তোলাৰ মাজত সজাগতা বৃদ্ধিৰ বাবে যোৱা বুধবাৰে ২ নং গুমা পৰিষদীয় সমষ্টিৰ সত্যপুৰত বিজেপি দলৰ এখন বিশাল নিৰ্বাচনী সভা অনুষ্ঠিত হৈছিল সভাস্থলীত জাবৰ-আবৰ্জ্জনাৰে ভৰি থকাত ভাৰতৰ প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীয়ে ২০১৪ চনৰ ২ অক্টোবৰ গান্ধী জয়ন্তীৰ দিনা উক্ত উদ্দেশ্য আগত ৰাখি এই স্বচ্ছ ভাৰত অভিযানৰ শুভাৰম্ভণি কৰিছিল সেই নিতি মতে বিজেপি দলৰ ২ নং গুমা পৰিষদীয় সমষ্টিৰ প্ৰাৰ্থী নিলেশ্বৰ ৰায়ে আৰু বিভিন্ন বিজেপি কৰ্মী সকলে চাফাই অভিযান চলাই। লগতে ৰাইজক সমাজত পৰিস্কাৰ পৰিচ্চন্ন কৰিবৰ বাবে আহব্বান জনাই প্ৰাৰ্থী গৰাকী।

About Debrata Pyne

Check Also

৮ নং দোতমা পৰিষদীয় সমষ্টিত বিজেপিৰ বিশাল নিৰ্বাচনী সভা। সভাত ৰাজ্যিক সভাপতি ৰঞ্জিত দাস: প্ৰাৰ্থী বিভুতি বৰগয়াৰীৰ জয় নিশ্চিত।

সমাগত বিটিচিত পৰিষদীয় নিৰ্বাচন সকলো ৰাজনৈতিক দলৰ মাজত অব্যাহত আছে প্ৰতিযোগিতা মূলক বাকযুদ্ধ। বুধবাৰে কোকৰাঝাৰ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *