Breaking News
Home / Nalbari / ভাৰতীয় জনতা পাৰ্টিৰ সৈতে প্ৰথমতে মিত্ৰতা ভংগ কৰিছে বি পি এফে – ৰঞ্জিত দাস । নলবাৰীত ভাৰতীয় জনতা পাৰ্টিৰ সাংগঠনিক সভা ।

ভাৰতীয় জনতা পাৰ্টিৰ সৈতে প্ৰথমতে মিত্ৰতা ভংগ কৰিছে বি পি এফে – ৰঞ্জিত দাস । নলবাৰীত ভাৰতীয় জনতা পাৰ্টিৰ সাংগঠনিক সভা ।

ইমানুৱেল মুছাহাৰী,বিশ্বজিৎ দৈমাৰীয়ে নহয় বি পি এফৰ আৰু বহু বিধায়ক-নেতাই বিজেপিত যোগদানৰ বাবে কৰিছে যোগাযোগ । এই মন্তব্য বিজেপিৰ ৰাজ্যিক সভাপতি ৰঞ্জিত দাসৰ । আজি নলবাৰী জিলাৰ নাট্যমন্দিৰত অনুষ্ঠিত ভাৰতীয় জনতা পাৰ্টিৰ সাংগঠনিক সভাত উপস্থিত হৈ ৰঞ্জিত দাসে বি পি এফৰে মিত্ৰতা সন্দৰ্ভত মত প্ৰকাশ কৰি কয় যে প্ৰথমতে মিত্ৰতা ভংগ কৰিছে বি পি এফে ।পঞ্চায়ত নিৰ্বাচনত আমাৰ লগত আলোচনা নকৰাকৈ অকলশৰীয়াকৈ অৱৰ্তীণ হৈছিল নিৰ্বাচনত ।তদুপৰি নলবাৰী জিলাৰ অন্তৰ্গত নলবাৰী,ধৰ্মপুৰ আৰু বৰক্ষেত্ৰী বিধান সভা সমষ্টিয়ে বিজেপিৰ জয়ৰ ইংগিত বহন কৰা বুলি কৈ এই আটাইকেইটা সমষ্টিত বিজেপিৰ প্ৰাৰ্থী জয়ী হোৱা মানে ৰাজ্যত বিজেপিয়ে চৰকাৰ গঠন কৰাটো নিশ্চিত বুলিও সভাপতি গৰাকীয়ে সংবাদ মাধ্যমৰ আগত মন্তব্য প্ৰকাশ কৰে । আজিৰ এই অনুষ্ঠানত মন্ত্ৰী চন্দ্ৰ মোহন পাটোৱাৰী, ভাৰতীয় জনতা পাৰ্টিৰ ৰাষ্ট্ৰীয় সাধাৰণ সম্পাদক তথা সাংসদ দিলীপ শইকীয়া, ৰাজ্যিক বিজেপি ৰ উপ সভাপতি জয়ন্ত মল্ল বৰুৱা,বিধায়ক অশোক শৰ্মা প্ৰমুখ্যে বহু কেইজন ভাৰতীয় জনতা পাৰ্টি বিষয়ববীয়াৰ লগতে কৰ্মী সকল উপস্থিত থাকে ।

About Debrata Pyne

Check Also

সৃষ্টি মাল্টিডেভলপমেন্ট অৰ্গেনাইজেছন ( এন জি অ ) ৰ উদ্যোগত মহিলা সবলীকৰনৰ ওপৰত সজাগতা সভা আৰু সম্বন্ধনা অনুষ্ঠান ।

নলবাৰী জিলাৰ বেচৰকাৰী স্বেচ্ছাসেৱী এন জি অ সৃষ্টি মাল্টি ডেভেলপমেন্ট অৰ্গেনাইজেছনৰ উদ্যোগত আৰু উক্ত NGO …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *