Breaking News
Home / Dhubri / বিলাসীপাৰা মহকুমা তথা আৰু জনসংযোগ বিষয়াৰ উদ্যোগত আৰু লগতে মহকুমা প্ৰশাসনৰ সহযোগত আজি ৰাষ্ট্ৰীয় প্ৰেছ দিৱস অনুষ্ঠান।।

বিলাসীপাৰা মহকুমা তথা আৰু জনসংযোগ বিষয়াৰ উদ্যোগত আৰু লগতে মহকুমা প্ৰশাসনৰ সহযোগত আজি ৰাষ্ট্ৰীয় প্ৰেছ দিৱস অনুষ্ঠান।।

ধুবুৰী জিলাৰ বিলাসীপাৰা মহকুমা তথ্য আৰু জনসংযোগ বিষয়া স্নিগ্ধাৰাণী দাসৰ উদ্যোগত আৰু লগতে বিলাসীপাৰা মহকুমা প্ৰশাসনৰ সহযোগত সংবাদ মাধ্যমৰ ওপৰত ক”ভিড ১৯ মহামাৰীৰ প্ৰভাৱ আৰু সংবাদ মাধ্যমৰ ভূমিকা ওপৰত লক্ষ্য ৰাখি আজি বিলাসীপাৰা ডঃ বি আৰ অন্বেদকাৰ ভৱনত আজি ৰাষ্ট্ৰীয় প্ৰেছ দিৱস অনুষ্ঠান অনুষ্ঠিত হয় । উল্লেখ্য যে ৰাষ্ট্ৰীয় প্ৰেছ দিৱস খনত উপস্থিত থাকে মূখ্যবক্তা তথা মুৰব্বী আৰু সহযোগী অধ্যাপক, চাপৰ ৰত্নপীঠ কলেজৰ ইংৰাজী বিভাগ শ্ৰীযুত শ্বেখ হেদায়েতুল্লাহ, বিলাসীপাৰা মহাবিদ্যালয়ৰ লাইব্ৰেৰীয়ান শ্ৰীযুত হৰিচৰণ দাস, শ্ৰীযুত বিশিষ্ট সাংবাদিক দয়াল পাল, বিশিষ্ট সাংবাদিক মছলেম উদ্দিন,আদিকে ধৰি বিভিন্ন পৰ্যায়ৰ সাংবাদিক ৰাষ্ট্ৰীয় প্ৰেছ দিৱস অনুষ্ঠানটোত উপস্থিত থাকে।।

About Debrata Pyne

Check Also

বিলাসীপাৰাত (MGNREGA) আঁচনিৰ দুটা ৰাস্তা নিৰ্মাণৰ কাম শুভ উদ্বোধন

নামনি অসমৰ ধুবুৰী জিলাৰ বিলাসীপাৰা পশ্চিম সমষ্টিৰ নায়েৰ আলগা উন্নয়ন খণ্ডৰ অন্তৰ্গত মছলাপাৰা গাঁও পঞ্চায়তৰ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *