Breaking News
Home / Bilasipara / বিলাসীপাৰাত অসম জাতীয়তাবাদী যুৱ ছাত্ৰ পৰিষদৰ প্ৰতিনিধি সভা আৰু বিষয় বাছনি সভা ।

বিলাসীপাৰাত অসম জাতীয়তাবাদী যুৱ ছাত্ৰ পৰিষদৰ প্ৰতিনিধি সভা আৰু বিষয় বাছনি সভা ।

বিলাসীপাৰা জিলা অসম জাতীয়তাবাদী যুৱ ছাত্ৰ পৰিষদৰ সভাপতি শ্ৰীযুত প্ৰণৱ অধিকাৰীৰ সভাপতিত্বত বিলাসীপাৰা ডঃ বি আৰ অন্বেদকাৰ ভৱনত আজি এখন প্ৰতিনিধি সভা আৰু বিষয় বাছনি সভা অনুষ্ঠিত হয়। উক্ত সভা খনত উদ্দেশ্য ব্যাখ্যা কৰে বিলাসীপাৰা জিলা জাতীয়তাবাদী যুৱ ছাত্ৰ পৰিষদৰ সহঃ সম্পাদক নৱদয় চক্রৱতীয়ে। ইয়াৰ উপৰিও সভা খনত বিলাসীপাৰা জিলা জাতীয়তাবাদী যুৱ ছাত্ৰ পৰিষদৰ ৰূপম শৰ্ন্মাক সভাপতি,জয়দ্বীপ শৰ্মাক সম্পাদক হিচাপে বাছনি কৰি লগতে আৰু কেইবা গৰাকী ব্যক্তিক বিভিন্ন পদত বাছনি কৰে। উল্লেখ্য যে সভা সভা খনত কেন্দ্ৰীয় অসম জাতীয়তাবাদী যুৱ ছাত্ৰ পৰিষদৰ উপ- সভাপতি হেঁমেন চক্রৱতী,সম্পাদক,পলাশ চংমাই উপস্থিত থাকে।

About Debrata Pyne

Check Also

বিলাসীপাৰাত ১০ লাখ টকাৰ ছি চি ব্লক ৰাস্তাৰ কামৰ আধাৰশিলা শুভ উদ্বোধন,বিধায়ক অশোক কুমাৰ সিংহীৰ।

ধুবুৰী জিলাৰ শাসনাধিষ্টিত বিজেপি দলৰ কৰ্মৰাজি বিধায়ক শ্ৰীযুত অশোক কুমাৰ সিংহীৰ প্ৰচ্যুৰ দ্বায়াৱদ্বতাৰ ফলত আজিৰ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *