Breaking News
Home / Nalbari / বৰক্ষেত্ৰী প্ৰেছ ক্লাৱৰ দুমহলীয়া ভৱনৰ আধাৰশিলা স্থাপন ৷

বৰক্ষেত্ৰী প্ৰেছ ক্লাৱৰ দুমহলীয়া ভৱনৰ আধাৰশিলা স্থাপন ৷

নলবাৰী জিলাৰ মুকালমুৱাত আজি বৰক্ষেত্ৰী প্ৰেছ ক্লাৱৰ প্ৰস্তাবিত দুমহলীয়া ভৱনৰ আধাৰশিলা স্থাপন কৰা হয় ৷ নলবাৰী জিলা পৰিষদৰ মুখ্য কাৰ্যবাহী বিষয়া টংকেশ্বৰ দাসৰ উপস্থিতিত প্ৰস্তাবিত ভৱনটিৰ আধাৰশিলা স্থাপন কৰে বিধায়ক নাৰায়ন ডেকাই ৷ আধাৰশিলা স্থাপনৰ পিছত বৰক্ষেত্ৰী প্ৰেছ ক্লাৱৰ সভাপতি প্ৰদীপ কলিতাৰ সভাপতিত্বত অনুষ্ঠিত সভাত বিধায়ক নাৰায়ন ডেকাই প্ৰস্তাবিত ভৱনটি নিৰ্মানৰ সম্পুৰ্ণ দায়িত্ব তেওঁ নিজেই গ্ৰহন কৰিব বুলি ভাষণ প্ৰসংগত উল্লেখ কৰে ৷ নলবাৰী জিলা পৰিষদৰ মুখ্য কাৰ্যবাহী বিষয়া টংকেশ্বৰ দাসে ভৱনটিৰ চাৰিবেৰৰ আধাৰশিলা স্থাপন কৰে ৷ আধাৰশিলা স্থাপন অনুষ্ঠানত বৰক্ষেত্ৰীৰ ৰাজহ চক্ৰ বিষয়া কংকণ শৰ্মা, মুকালমুৱা থানাৰ ভাৰপ্ৰাপ্ত আৰক্ষী বিষয়া যুগল কিশোৰ কলিতা,নলবাৰী জিলাৰ কে’বাগৰাকীও জ্যেষ্ঠ সাংবাদিক আৰু বৰক্ষেত্ৰীৰ জ্যেষ্ঠ-কনিষ্ঠ সাংবাদিক সকল উপস্থিত থাকে ৷

About Debrata Pyne

Check Also

সৃষ্টি মাল্টিডেভলপমেন্ট অৰ্গেনাইজেছন ( এন জি অ ) ৰ উদ্যোগত মহিলা সবলীকৰনৰ ওপৰত সজাগতা সভা আৰু সম্বন্ধনা অনুষ্ঠান ।

নলবাৰী জিলাৰ বেচৰকাৰী স্বেচ্ছাসেৱী এন জি অ সৃষ্টি মাল্টি ডেভেলপমেন্ট অৰ্গেনাইজেছনৰ উদ্যোগত আৰু উক্ত NGO …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *