Breaking News
Home / Nalbari / নলবাৰীৰ 2 নম্বৰ খাটা গাঁও পঞ্চায়তত আজি বহুত কেইটা আঁচনিৰ উদ্বোধনী আৰু আধাৰশিলা স্থাপন বিধায়ক অশোক শৰ্মাৰ ।

নলবাৰীৰ 2 নম্বৰ খাটা গাঁও পঞ্চায়তত আজি বহুত কেইটা আঁচনিৰ উদ্বোধনী আৰু আধাৰশিলা স্থাপন বিধায়ক অশোক শৰ্মাৰ ।

নলবাৰীৰ 2 নম্বৰ খাটা গাঁও পঞ্চায়তত আজি বহুত কেইটা আঁচনিৰ উদ্বোধনী আৰু আধাৰশিলা স্থাপন কৰা হয় । এই আঁচনি সমূহৰ উদ্বোধনী আৰু আধাৰশিলা স্থাপন কৰে নলবাৰী সমষ্টিৰ বিধায়ক অশোক শৰ্মাই । উদ্বোধনী অনুষ্ঠানৰ পিছত বিধায়ক গৰাকীয়ে নলবাৰীৰ শ্ৰী শ্ৰী বালিলেছা কালি দেৱালয়ত এখন দলীয় সভাত অংশগ্ৰহণ কৰে । এই দলীয় সভাত আগন্তুক নিৰ্বাচন সম্পৰ্কে নলবাৰী সমষ্টিত ভাৰতীয় জনতা পাৰ্টিৰ পূৰ্বৰ দৰে স্হান অখণ্ড ৰাখিবলৈ যাত্ৰা আৰম্ভ কৰা বুলি বিধায়ক অশোক শৰ্মাই মন্তব্য প্ৰকাশ কৰে । আজিৰ এই অনুষ্ঠানত বিধায়ক গৰাকীক সহযোগ কৰে নলবাৰী জিলা পৰিষদৰ সভাপতি নিতুল ডেকা সহ পঞ্চায়ত প্ৰতিনিধি তথা ভাৰতীয় জনতা পাৰ্টিৰ কৰ্মী সকলে ।

About Debrata Pyne

Check Also

সৃষ্টি মাল্টিডেভলপমেন্ট অৰ্গেনাইজেছন ( এন জি অ ) ৰ উদ্যোগত মহিলা সবলীকৰনৰ ওপৰত সজাগতা সভা আৰু সম্বন্ধনা অনুষ্ঠান ।

নলবাৰী জিলাৰ বেচৰকাৰী স্বেচ্ছাসেৱী এন জি অ সৃষ্টি মাল্টি ডেভেলপমেন্ট অৰ্গেনাইজেছনৰ উদ্যোগত আৰু উক্ত NGO …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *